Брендована клейка стрічка

Брендований - тобто передає символьні ознаки того чи іншого корпоративного бренду. Брендованою клейкою стрічкою називають звичайний пакувальний скотч, на якому в процесі виробництва спеціальними засобами друку нанесені характерні корпоративні атрибути - значки, логотипи, піктограми, малюнки - вказують на будь-яку торговельну марку або бренд. Окрім фірмового маркування на брендовану стрічку з печаткою також може наноситись додаткова інформація, як правило, рекламного характеру.

Брендована липка стрічка функціонально залишається пакувальним скотчем стандартної якості, та залежить від виробника. Тому вона в більшості випадків застосовується для транспортної упаковки продукції тієї або іншої компанії. У той же час застосування скотчу з логотипом в уявленні клієнтів або партнерів компанії - власника бренду вказує в першу чергу на її успішність, солідність, які є синонімами її надійності в усіх відношеннях.
Брендована клейка стрічка Райтер Пак

Окрім зміцнення корпоративного іміджу, застосування брендованої клейкої стрічки з логотипом для пакування продукції дозволяє вирішувати наступні завдання:

  • виконує рекламні функції з ненав'язливого просування корпоративних символів, логотипів, товарних знаків, підвищення їх впізнаваності;
  • здешевлює і спрощує досягнення рекламних цілей;
  • запечатування брендованим скотчем підвищує захищеність фірмової упаковки, ускладнює її несанкціоноване розкриття під час транспортування або зберігання;
  • робить більш зручним складський облік і зберігання упакованої продукції, дозволяючи спростити її маркування.

Поняття корпоративного іміджу компанії або організації для вас не пустий звук?

Ви прагнете до його зміцнення всіма доступними способами?

Застосування для пакування продукції брендованої клейкої стрічки з фірмовим логотипом стане для вас одним з найпростіших і доступних способів його зміцнення, допоможе в досягненні ряду інших супутніх цілей. Скотч з логотипом від компанії Райтер Пак - це бездоганна якість для упаковки, конкурентна ціна в порівнянні з іншими виробниками, простота й зручність в просуванні вашого корпоративного бренду.

Замовити виготовлення клейкої стрічки з логотипом можна на нашому сайті, за допомогою зазначених контактних телефонів.