Застосування клейкої стрічки в ремонтно-будівельних роботах

Клейка стрічка (скотч) - це далеко не тільки пакувальний матеріал. Окрім іншого, він знаходить широке застосування в сучасних технологіях, прийомах та методах будівництва або ремонту.

Поширені способи його застосування в ремонтно-будівельних роботах:

  1. Як матеріал для тимчасової фіксації елементів будівельних конструкцій, під час їх проектної зборки або монтажу по місцю. В даному випадку конструкційні складові попередньо скріплюються пакувальним одностороннім скотчем, перед їх фіксацією на постійній основі більш міцними й надійними цвяхами, клейовими матеріалами, іншими видами незнімного або знімного кріплення.
  2. Для постійного знімного кріплення, аби фіксувати швидкоз'ємні конструкційні або декоративні елементи: плінтуси, молдинги, кабелі, елементи декору та інше. У якості умовно постійного кріплення, як правило, застосовується будівельна клейка стрічка двостороння. Перевагами двостороннього скотча в якості кріплення, який забезпечує швидкознімність елементів, стануть відсутність пошкоджень поверхні й масиву будівельних конструкцій, а також максимальні: швидкість, простота та зручність в монтажі.
  3. Для захисту поверхонь, що прилягають до будівельних поверхонь, від крапель і бризок при виконанні фарбування лакофарбовими матеріалами, застосуванні клеїв, антисептиків, антикорозійної обробки і тому подібного. Таким чином отримують рівну акуратну кромку на стику різнотипних або різнокольорових лакофарбових покриттів. Для цієї мети міцність зчеплення клейких смуг з поверхнею, що захищається, буде вторинною, головну цінність набуває ширина скотча - чим вона більше, тим надійніше захист поверхні, що примикає, від крапель і бризок в ході малярних робіт.
  4. Для ізоляції швів, щілин, тріщин, стиків будівельних конструкцій, стін, вікон, теплоізоляційних матеріалів і так далі. З метою збереження тепла або в ході дрібного ремонту.

Застосування тих чи інших різновидів клейкої стрічки (широкий, вузький, односторонній, двосторонній скотч, малярська стрічка) в будівництві та житловому ремонті дозволяє вести їх по-сучасному: швидко, із застосуванням нових технологій, прийомів і способів.

Якщо ви починаєте будівництво, або вступаєте в ремонт, обов'язково запасіться клейкою стрічкою виробництва компанії Райтер Пак. Вона ніколи не буде зайвою, а також ви виграєте в якості і ціні.