Застосування клейкої двосторонньої стрічки при використанні POS-матеріалів

Чи повинна реклама обов'язково бути дорогою? Досвід підказує, що часом за допомогою простих, цілком доступних за ціною рекламних прийомів і методів вдається досягти її дуже глибокого проникнення, широкого охоплення, а отже - ефективності.

Приклад тому - малогабаритні та усюдисущі рекламні POS-матеріали, організувати повсюдну або цільову присутність яких цілком під силу навіть невеликій компанії-початківцю. Застосування в POS виробах швидкоз'ємного кріплення на основі клейкої стрічки дозволяє максимально спростити і прискорити їх тимчасовий монтаж за місцем призначення, а після так само швидко і просто його змінити, при наявності в тому необхідності.

Компанія Райтер Пак допоможе у кріпленні друкованих POS-матеріалів будь-якого змісту на основі міцного картону або пластику, які прикріплюються за місцем за допомогою нанесеної на них липкої стрічки.

  • Дисплей-панель - універсальна рекламно-інформаційна табличка у вигляді трикутника в перерізі. Одна зі сторін дисплей-панелі є опорною ніжкою з липкою стрічкою на поверхні, а інші сторони несуть у собі інформацію рекламного характеру або з іншим змістом.
  • Баркет - за своєю суттю невелика швидкознімна навісна поличка з липким двостороннім скотчем на пристінній стороні, для розміщення в потрібному місці рекламованої продукції.
  • Воблер - легкий швидкознімний (так само на липкій стрічці) навісний покажчик рекламно-інформаційного характеру, який просто приліплюється вже до стаціонарних полиць з продукцією.
  • Презентер - малогабаритна швидковстановлювана підставка, покликана акцентувати увагу на презентованому предметі.
  • Шелфтокер - легкий швидкознімний покажчик, схожий за призначенням з воблером. Шелфтокер більш надійно кріпиться до торця горизонтальної полиці, охоплюючи своїм клейким кріпленням одразу всі три її площини.
  • Диспенсер - мобільна підставка з кишенею, для розміщення та розповсюдження друкованої рекламної продукції.
  • Дисплей-вітрина - порівняно велика мобільна конструкція у вигляді стійки з декількома горизонтальними полицями для продукції, яка рекламується.
  • Лайтбокс - рекламно-інформаційна панель, що світиться. Вона ефективна для організації реклами у слабо освітлюваних приміщеннях або вуличних вітринах. Також може виконуватися швидкознімним, на клейкій стрічці.
  • Мобайл - легкий швидкознімний підвісний покажчик на липучці, схожий з воблером, але відрізняється від нього способом прикріплення.

Чи плануєте рекламувати або презентувати свою продукцію просто, дешево, але в той же час по-сучасному і стильно?

Запрошуємо вас замовити якісні та різноманітні клейкі стрічки від компанії Райтер Пак для POS-матеріалів, за цілком доступними для вас цінами.